Dermatek.pl - Zagęszczanie Włosów, Wypadanie Włosów, Łysienie
» Lista produktów

COUVRe – Żel zagęszczający włosy (35ml)

Cena:  89.00 PLN

  Couvre to specjalny żel służący do zagęszczania rzadkich włosów. Może być stosowany zamiast lub razem z Toppikiem. W przypadku stosowania razem z Toppikiem, najpierw należy nanieść żel Couvre, a następnie mikrowłókna Toppik.   Couvre przeznaczony jest głównie dla osób z bardzo mocno przerzedzonymi włosami, kiedy to sam Toppik nie jest już w stanie zagęścić włosów. Wówczas pomocny może być właśnie żel Couvre, który(...)

  

Couvre Aplikatory 5szt

Cena:  39.00 PLN

Do zastosowania kosmetyku Couvre niezbędna jest specjalna gąbeczka (tzw. aplikator Couvre). Jest ona dołączona do każdego opakowania żelu Couvre. Jeżeli jednak jeden aplikator nie wystarczy na całe opakowanie żelu, można osobno dokupić zestaw 5 dodatkowych sztuk. zestaw 5 szt.

  

COUVRe - Szampon (118ml)

Cena:  54.00 PLN

Szampon COUVRe to nowoczesny, unikalny kosmetyk, oparty na formule proteinowej, która w znaczący sposób pogrubia nasze włosy. Korzystnie wpływa również na redukcję szkodliwego nadmiaru łoju, blokuje niekorzystne czynniki zewnętrzne osłabiające włosy i prowadząc do ich miniaturyzacji. Sposób użycia:  Starannie umyj włosy szamponem COUVRe. W celu uzyskania najlepszego efektu pozostaw go na głowie przez około minutę. Spłucz włosy letnią wodą.(...)

  

COUVRe – Ekspander proteinowy (118ml)

Cena:  55.00 PLN

  Couvre Expander to specjalna odżywka do cienkich i rzadkich włosów. Wyraźnie pogrubia włosy już od pierwszego zastosowania sprawiając, że wyglądają na gęstsze i mocniejsze.   Couvre Expander zawiera duże stężenie protein i innych niezbędnych włosom związków mineralnych. Dzięki temu, że odżywkę się nie spłukuje, zawarte w ekspanderze składniki odżywcze pozostają we włosach aż do kolejnego ich umycia. Zalecana do stosowania przed zagęszczeniem(...)